Hobby

Derfor har vi sommertid

Benjamin Sk?tun fra Fjellsiden Karateklubb i Bergen vant kongepokalen i norgesmesterskapet i karate som ble arrangert i Haukelandshallen i Bergen hvor det deltok hele 644 ut?vere fra 137 klubber.
Arne Wallann fra Sakura karateklubb vant Hordaland pokalen.
Ole Garborg ?strem fra Bryne karateklubb ble k?ret til beste ut?ver i fullkontakt.
Kim-Erik Klemets fra Alta karateklubb fikk den raskeste serien i fullkontakt som ble p? 19 sekunder.
Lena Sk?tum fra Bj?rvin karateklubb og Richard Larsen fra Lura karate klubb ble k?ret til beste ut?vere i shobu ippon.
Det ble arrangert norgesmesterskap i semi- og fullkontaktkarate innenfor godkjente regelverk, herunder WKF (World Karate Federation), fullkontakt og shobu ippon.

Resultater WKF kumite
Kumite Jenter Ungdom -43kg
1.Frid Hjerpaasen, B?rum Kampsport Klubb
2.Mariam Skogland,Mizuchi Karateklubb
3.Emma Amalie Pedersen,Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
3.Sara Funie Karadash, B?rum Kampsport Klubb
Kumite Jenter Ungdom -49kg
1.Amanda Celine Smaadal, Sarpsborg Karateklubb
2.Noura L?ken Gheziel ,Sakura Karate klubb
3.Karoline Eigner, Aas Troll Karateklubb Bushido
3.Emilie Nilsen,Narvik Karateklubb
Kumite Jenter Ungdom +49kg
1.Annika S?lid,Sentrum, Kampsport Klubb ? Sarpsborg
2.Ailin Karina Kristine Vedvik Moen,Mizuchi Karateklubb
3.Eirill Bungum, Mizuchi Karateklubb
3.Tilde Eriksen Eine,Mizuchi Karateklubb
Kumite Jenter Kadett -47kg
1.Ronja Ek, Mizuchi Karateklubb
2.Jeanet Katrin Gjerde, B?rum Kampsport Klubb
Kumite Jenter Kadett +54kg
1.Marie Salter?d,Sj?vik B?rum Kampsport Klubb
2.Silje Adele Engsmyr,Sarpsborg Karateklubb
3.Jine Hussein,Tyholmen Karateklubb
3.Chariwan Suphalakwatchana, Sentrum Karateklubb
Kumite Jenter Junior -53kg
1.Lisa Nguyen V?gsbygd, Karate Klubb
2.Kirsten Loven, Tyholmen Karateklubb
3.Cassandra Thomasrud Rosell Sho Bu Kan, Karateklubb Halden
3.Nilam Ahmadi Kristiansand Karate Club
Kumite Jenter Junior -59kg
1.Embla Othilie von Ahnen,Troll Karateklubb Bushido
2.Julie Kristin Karadash, B?rum Kampsport Klubb
3. Lilli Bakke, Sentrum Karateklubb
3.Camilla Thon Skaanes, Mizuchi Karateklubb
Kumite Jenter Junior +59kg
1.Andrine Hilton,Tiger Karateklubb
2.Kassi Louise J?rnsdatter Klepper,Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
3.Amanda Nj?ten, Os Kobudokan Karateklubb
3.Frida El-Adawy,Tyholmen Karateklubb
Kumite Damer Senior -55kg
1.Alic Ariana, Mizuchi karate klubb
2.Yuniar Ninda Wanda, Moss Karate klubb
3.Bettina Alstads?ther, Stavanger Karateklubb
Kumite Damer Senior -61kg
1.Maria Bruzell Roll, Mizuchi Karateklubb
2.Elena Andr?s, Os Kobudokan Karateklubb
Kumite Damer Senior -68kg
1.Gitte Helene Brunstad, Mizuchi Karateklubb
2.Aysegul Dag, V?gsbygd Karate Klubb
Kumite Damer Senior +68kg
1.Nora Evensen, B?rum Kampsport Klubb
2.Silje Marita Moen,Vedvik Mizuchi Karateklubb
3.Tina Marosan,Troll Karateklubb Bushido
Kumite Gutter Ungdom -45kg
1.Henrik Rydstr?m,Sarpsborg Karateklubb
2.Skage Rollheim Larsen,Stavanger Karateklubb
3.Simen Velle,Asker Karateklubb
3.Julian Hals?y, Rana Karateklubb
Kumite Gutter Ungdom -51kg
1.Michael Pettersen,Sarpsborg Karateklubb
2.Tord Knutsen,Nordlys Karate Klubb
3.Marius Lundal,V?gsbygd Karate Klubb
3.Christian Bendiksen, Sentrum Karateklubb
Kumite Gutter Ungdom +51kg
1.Adrian Federico Lopez Salas,Sarpsborg Karateklubb
2.Rasmus Bakken, Tiger Karateklubb
3.Olav ?degaard,V?gsbygd Karate Klubb
3.Sacha N.A. Syväoja, Tresfjord Karateklubb
Kumite Gutter Kadett -52kg
1.Armin Palislamovic, Os Kobudokan Karateklubb
2.Petter Johansen,Troll Karateklubb Bushido
3.Ramzan Ismailov,Sentrum Karateklubb
3.Edi Jusic,Sentrum Karateklubb
Kumite Gutter Kadett -57kg
1.Kenneth Malinverno, B?rum Kampsport Klubb
2.Martin Salter?d Sj?vik,B?rum Kampsport Klubb
3.Aksel Bj?rhovde, Troll Karateklubb Bushido
Kumite Gutter Kadett -63kg
1.Daniel Cho Johnsen,Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
2.Thanh Binh Nguyen,Troll Karateklubb Bushido
3.Sebastian R. Tenmann,Mizuchi Karateklubb
3.Didrik Mangseth,V?gsbygd Karate Klubb
Kumite Gutter Kadett -70kg
1.Ole Christian Hansen, Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
2.Haakon Karstensen,Skedsmo Karateklubb
3.Eirik Jo Björnerstedt, Tiger Karateklubb
Kumite Gutter Kadett +70kg
1.Morten Hjerpaasen, Asker Karateklubb
2.Olav Castle,Vennesla Karateklubb
Kumite Gutter Junior -61kg
1.Jonathan Pedersen, Skedsmo Karateklubb
2.Philip Larsen, Troll Karateklubb Bushido
3.Carl Gustav Drabl?s Myreng, Mizuchi Karateklubb
Kumite Gutter Junior -68kg
1.Tommy Kamhaug, Sarpsborg Karateklubb
2.Jarl Kristian Gjerde,B?rum Kampsport Klubb
3.Ruben Vinje Fagerland,Sentrum Karateklubb
3.Aner Palislamovic, Os Kobudokan Karateklubb
Kumite Gutter Junior -76kg
1.Jakob Jarnes, V?gsbygd Karate Klubb
2.Ruben F?rsund,V?gsbygd Karate Klubb
3.Markus Espedal,H? Karateklubb
Kumite Herrer Senior -67kg
1.1.Lasse Rastad Lund,Skedsmo Karateklubb
2.H?kon Alexander Fjeldstad,Skedsmo Karateklubb
3.Balder Hjerpaasen,B?rum Kampsport Klubb
3.Hoa-Binh Nguyen,Troll Karateklubb Bushido
Kumite Herrer Senior -75kg
1.Steffen Larsen,Tiger Karateklubb
2.Halvor Gr?nvold;Tiger Karateklubb
3.Farman Halidy,Skedsmo Karateklubb
Kumite Herrer Senior -84kg
1.J?rn Ove Hansen,Mizuchi Karate klubb
2.Mikael Amroun,Mizuchi Karate klubb
3.Tobias Opso,Asker Karateklubb
3.Martin Lysfjord S?terhaug,Rana Karateklubb
Kumite Herrer Senior +84kg
1.Arik Erlend Amroun, Mizuchi Karateklubb
2.Erol Abdicevic,Tiger Karateklubb
3.Christoffer Sivertsen,Nordlys Karate Klubb
3.Andreas L?voll Suoranta,Stavanger Karateklubb
WKF KATA
Kata Jenter Ungdom
1.Mariam Skogland,Mizuchi Karateklubb
2.Noura L?ken Gheziel,Sakura Karate klubb
3.Emilie Nilsen,Narvik Karateklubb
3.Annika S?lid,Sentrum Kampsport Klubb – Sarpsborg
Kata Jenter Kadett
1.Ronja Ek,Mizuchi Karateklubb
2.Ida Engelberg, Stange Karateklubb
3.Anni Sk?tun,Fusa Karateklubb
3.Chariwan Suphalakwatchana, Sentrum Karateklubb
Kata Jenter Junior
1.Nilab Ahmadi ,Kristiansand Karate Club
2.Julie Kristin Karadash, B?rum Kampsport Klubb
3.Tanja Emilie Henriksen,Narvik Karateklubb
3.Sunniva Amundsen.Tresfjord Karateklubb
Kata Damer Senior
1.Yuniar Ninda Wanda, Moss Karate klubb
2.Hoang Kim Theresa Tran.,Satori Karate klubb
3.Viktoria Berven Svendsen,Tresfjord Karateklubb
3.Henriette K. Alsaker, Stord Karateklubb
Kata Gutter Ungdom
1.Patrick Ringstr?m,Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
2.Adrian Federico Lopez Salas,Sarpsborg Karateklubb
3.Christian Bendiksen, Sentrum Karateklubb
3.Fredrik Sundby,Mizuchi Karateklubb
Kata Gutter Kadett
1.Sebastian Pettersen,Marienlyst Karateklubb
2.Daniel Cho Johnsen, Sentrum Kampsport Klubb ? Sarpsborg
3.Kevin Giske,Tresfjord Karateklubb
3.Mads Hagevik Moen, Nord?s Karate Klubb
Kata Gutter Junior
1.Ruben Vinje Fagerland,Sentrum Karateklubb
2,Jarl Kristian Gjerde,B?rum Kampsport Klubb
3,Jan Martin Huus,Fitjar Karateklubb
Kata Herrer Senior
1.Arne Wallann,Sakura Karate klubb
2.Fahim Azimi, Sakura Karate klubb
3.Christian P?hl Holm Haagensen,Sakura Karate klubb
3.Sjur Rondestveit,Bj?rgvin Karateklubb

Karate NM 2014 – Resultater SHOTOKAN KATA
Kata Yngre Jenter* 13-15 ?r; 3.-1. kyu
1.Kitt Hvidsten,Sandefjord Tradisjonelle Karateklubb-STKK
2.Irja Helén Malmstén Linnerud,Tiger Karateklubb
3.Henriette ?stensen,Bj?rgvin Karateklubb
Kata Yngre Jenter* 13-15 ?r; Dan
1.Anni Sk?tun, Fusa Karateklubb
2.Marte Mj?tvedt,Bj?rgvin Karateklubb
3.Malin Fjeldstad,Bj?rgvin Karateklubb
Kata Jenter* 16-18 ?r; 3.-1. kyu
1.Andrine Hilton,Tiger Karateklubb
2.Veline Vinnes, Bj?rgvin Karateklubb
3.Andrine Tverlid,Bj?rgvin Karateklubb
Kata Jenter* 16-18 ?r; Dan
1.Elene Kolstad, Lura Karateklubb
2.Maren Aamodt,Stord Karateklubb
3.Elisabet Edvardsen,Lura Karateklubb
Kata Kvinner* 19-70 ?r; 3.-1. kyu
1.Benedikte Ellingsen,Lyderhorn Karateklubb
2.Stine Merethe Kolbeinsen,Fitjar Karateklubb
3.Kari Elsa des Bouvrie,Nord?s Karate Klubb
Kata Kvinner* 19-70 ?r; Dan
1.Lena Sk?tun Bj?rgvin Karateklubb
2.Janette Hansen,Fjell Karateklubb
3.Kristine Grini Jacobsen Sandefjord Tradisjonelle Karateklubb-STKK
Kata Kvinner V* 40-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Signe Katrin Furseth Rondestveit,Bj?rgvin Karateklubb
2.Elisabeth Kjus ,Lyderhorn Karateklubb
3.Eileen Heggelund-Morken,Fjell Karateklubb
Kata Yngre Gutter* 13-15 ?r 3.-1. kyu
1.Jedrek Golec-Rutkowska,Fitjar Karateklubb
2.Leo Hvidsten, Sandefjord Tradisjonelle Karateklubb-STKK
3.Harald Skjelland,T?nsberg Karateklubb
Kata Yngre Gutter* 13-15 ?r; Dan
1.Sebastian Pettersen,Marienlyst Karateklubb
2.Ole Even Refsnes Sanden,Bj?rgvin Karateklubb
3.Sander Pettersen,Nord?s Karate Klubb
Kata Gutter* 16-18 ?r; 3.-1. kyu
1.Kristoffer Mj?s Hansen,Stord Karateklubb
2.Martin Ler?en Tande, Lyderhorn Karateklubb
3.Tor Anders Fosse,Fusa Karateklubb
Kata Gutter* 16-18 ?r; Dan
1.Jan Martin Huus,Fitjar Karateklubb
2.Henrik Sanne, Lura Karateklubb
3.Thomas Waardal Nilsen,Nord?s Karate Klubb
Kata Menn* 19-70 ?r; 3.-1. kyu
1.Fahim Azimi,Sakura Karate klubb
2.Frode Totland B?mlo, Karateklubb
3.Geir H?kon Hillestad,Fitjar Karateklubb

Kata Menn* 19-70 ?r; Dan
1.Richard Larsen,Lura Karateklubb
2.Benjamin Sk?tun,Fjellsiden Karateklubb
3.Hans André Sk?tun, Oslo Budo Kwai karateklubb
Kata Menn V* 40-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Sune Willestofte, Nord?s Karate Klubb
2.Hans Runar Heggelund-Morken,Fjell Karateklubb
3.Helge Hystad, B?mlo Karateklubb
Lag Kata Jenter* 13-15 ?r; 3.kyu – Dan
1.Bj?rgvin Karateklubb 1
2.Fusa Karateklubb
3.Bj?rgvin Karateklubb 2
Lag Kata Jenter* 16-18 ?r; 3.kyu – Dan
1.Bj?rgvin Karateklubb
2.Lyderhorn Karateklubb
Lag Kata Kvinner* 19-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Lyderhorn Karateklubb
2.Bj?rgvin Karateklubb
3.Fjellsiden Karateklubb
Lag Kata Gutter* 13-15 ?r; 3.kyu – Dan
1.Kansellert gruppe
Lag Kata Gutter* 16-18 ?r; 3.kyu – Dan
1.Nord?s Karate Klubb
2.Lura Karateklubb
3.Bj?rgvin Karateklubb
Lag Kata Menn* 19-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Lura Karateklubb
2.Sakura Karate klubb
3.Lyderhorn Karateklubb
Karate NM 2014 – P?melding SHOBU IPPON KUMITE
Kumite Yngre Jenter* 13-15 ?r; 3.-1.kyu
1.Marthe Netland,Bjordal Nord?s Karate Klubb
2.Vanesa Gjuka T?nsberg ,Shotokan Karate Klubb
3.Rebecca R Kol?en,Fitjar Karateklubb
3.Kitt Hvidsten;Sandefjord Tradisjonelle Karateklubb-STKK
Kumite Yngre Yenter* 13-15 ?r; Dan
1.Ingrid Mj?tvedt,Bj?rgvin Karateklubb
2.Eirill Bungum,Mizuchi Karateklubb
3.Anni Sk?tun, Fusa Karateklubb
3.Marte Ekeberg Klippen Fusa Karateklubb
Kumite Jenter* 16-18 ?r; 3.-1.kyu
1.Maria Larsen, B?mlo Karateklubb
2.Nina Bezem, Lyderhorn Karateklubb
Kumite Jenter* 16-18 ?r; Dan
1.Nora Elmrani, Marienlyst Karateklubb
2.Maren Aamodt,Stord Karateklubb
3.Sunniva Stokke,B?mlo Karateklubb
3.Elise Waardal Nilsen,Nord?s Karate Klubb
Kumite Kvinner* 19-70 ?r; 3.-1.kyu
1.Benedikte Ellingsen,Lyderhorn Karateklubb
2.Ingrid B?,B?mlo Karateklubb
3.Stine Merethe Kolbeinsen,Fitjar Karateklubb
3.Kari Elsa des Bouvrie,Nord?s Karate Klubb
Kumite Kvinner* 19-70 ?r; Dan
1.Gitte Helene Brunstad,Mizuchi Karateklubb
2.Maria Bruzell ,Mizuchi Karateklubb
3.Lena Sk?tun Bj?rgvin Karateklubb
3.Silje Marita Moen Vedvik,Mizuchi Karateklubb
Kumite Kvinner V* 40-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Signe Katrin Furseth Rondestveit, Bj?rgvin Karateklubb
2.Liv Johannesen, Lyderhorn Karateklubb
3.Inger Mari R?li,Nord?s Karate Klubb
3.S?lvi S?bstad,Fjellsiden Karateklubb
Kumite Yngre Gutter* 13-15 ?r; 3.-1.kyu
1.Emil H?vardsholm, Stange Karateklubb
2.Jedrek Golec-Rutkowska,Fitjar Karateklubb
3.Harald Skjelland,T?nsberg Karateklubb
3.Hans Olav Fl?lo,Fusa Karateklubb
Kumite Yngre Gutter* 13-15 ?r; Dan
1.Ole Even Refsnes Sanden,Bj?rgvin Karateklubb
2.Sebastian R. Tenmann,Mizuchi Karateklubb
3.Sander Pettersen,Nord?s Karate Klubb
3.Sebastian Pettersen,Marienlyst Karateklubb
Kumite Gutter* 16-18 ?r; 3.-1.kyu
1.Filip Valderhaug,Fitjar Karateklubb
2.Martin Midtb? Rokkones,Bj?rgvin Karateklubb
3.Tor Anders Fosse, Fusa Karateklubb
3.Ole Tobias Lode,H? Karateklubb
Kumite Gutter* 16-18 ?r; Dan
1.Jan Martin Huus,Fitjar Karateklubb
2.Odin R?rvik,Lura Karateklubb
3.Henrik Sanne, Lura Karateklubb
3.Halvor Gr?nvold,Tiger Karateklubb
Kumite Menn* 19-70 ?r; 3.-1.kyu
1.Terje Hillestad,Fitjar Karateklubb
2.Geir H?kon Hillestad, Fitjar Karateklubb
3.Frode Totland B?mlo Karateklubb
3.Bjarte Maraas, Fitjar Karateklubb
Kumite Menn* 19-70 ?r; Dan
1.Benjamin Sk?tun,Fjellsiden Karateklubb
2.Richard Larsen,Lura Karateklubb
3.Aksel V?ge,Oslo Budo Kwai karateklubb
3.Hans André Sk?tun, Oslo Budo Kwai karateklubb
Kumite Menn V* 40-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Sune Willestofte,Nord?s Karate Klubb
2.Ronny Haganes,Fjell Karateklubb`
3.Glen Hole Houge,Bj?rgvin Karateklubb
3.Geirmund Holsen,Bj?rgvin Karateklubb
Lag Kumite Jenter* 13-15 ?r; 3.kyu – Dan
1.Bj?rgvin Karateklubb
2.Fjellsiden Karateklubb
Lag Kumite Kvinner* 19-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Mizuchi Karateklubb
2.Bj?rgvin Karateklubb
3.Nord?s Karate Klubb
3.Fjellsiden Karateklubb
Lag Kumite Gutter* 13-15 ?r; 3.kyu – Dan
1.Nord?s Karate Klubb
2.Fitjar Karateklubb
3.Bj?rgvin Karateklubb
Lag Kumite Gutter* 16-18 ?r; 3.kyu – Dan
1.Lura Karateklubb
2.Bj?rgvin Karateklubb
Lag Kumite Menn* 19-70 ?r; 3.kyu – Dan
1.Mizuchi Karateklubb
2.Lura Karateklubb
3.Nord?s Karate Klubb 1
3.Nord?s Karate Klubb 2

Resultat liste fullkontakt
Fullkontakt Herrer Lettvekt (-70kg)
1.Geir Kristian Hope Kyllingstad, Bryne Karateklubb
2.Ulf Erling Ems?y,Gandsfjord Karateklubb
3.J?ran Waldeland,Bergen Karate Klubb
Fullkontakt Herrer Mellomvekt (70-80kg)
1.Bj?rn Erik Orstad,Bryne KK
2.Stephan Pedersen,Romsdale kyokushinkai karate klubb
3.Ilyas Astamirov,Romsdale kyokushinkai karate klubb
3.Henrik Heyer,Horten Karate klubb
Fullkontakt Herrer Lett-tungvekt (80-90kg)
1.Ole Garborg ?strem,Bryne Karate Klubb
2.Levgen Minchyk,Fyllingen KK
3.Stian Jacobsen,Bergen Karate Klubb
Fullkontakt Herrer Tungvekt (+90kg)
1.Eivind N?rland,Gansfjord Karate Klubb
2.Atle Lomeland,Bryne Karate Klubb
3.Tor Andre Kvinge,Bergen Karate Klubb
3.Alf Morgan R?ynestad,Kvinesdal Karateklubb
Damer Lettvekt (-60kg)
1.Beathe Hegerland,Etne Kyokushin Karateklubb
2.Kristin Kleveland,L?renskog Karateklubb
3.Venus Kardar,L?renskog Karateklubb
3.Mathura Amirthalingam,Bergen Karate klubb

Herrer Mellomvekt (70-80kg)
1.Morten Mattson,L?renskog Karateklubb
2.Vegard Jensen,L?renskog Karateklubb
3.Jone Eide,Lyngdal Karateklubb
3.Carsten Russenes,Bergen Karate & kamsport klubb
Herrer Tungvekt (+90kg)
1.Kristian S?yland,Egersund Karate Kyukoshinkai klubb
2.Marcin Ciesielski,L?renskog Karateklubb
3.Endre Solem,Bergen Karate og kampsportklubb
3.Anthoni R. Dias,Bryne Karateklubb
Jenter Junior Lettvekt (-60kg)
1.Lone Waage,Bergen Karate Klubb
2.Mithra Amrithalingam,Bergen Karate Klubb
3.Rikke Eriksen,Horten Karate Klubb
3.Maren Johanssen, Gandsfjord Karate Klubb
Jenter Junior Tungvekt (+70kg)
1.Sofia Wold-Hansen,F?rder Karate Klubb
2.Kristin Eline Marthinsen,Romsdal Kyukoshinkai Karate Klubb
Gutter Junior Lettvekt (-65kg)
1.Hans Kristian Havreberg,Etne Kyokushinkai karate klubb
2.Henning Herigstad,Bryne Karate Klubb
3.Haakon Kristvik Bye,Fana Karate Klubb
3.Preben Johansen Bakketun,Finnsnes Karate Klubb
Gutter Junior Mellomvekt (65-75kg)
1.Stian Mossige,Bryne Karate Klubb
2.Thomas Aamodt,Kvinesdal Karate Klubb
3.Sahand Kardar,L?renskog Karate Klubb
3.Kristoffer Lie F?rde,Romsdal Kyokushinkai Karate Klubb
Gutter Junior Tungvekt (+75kg)
1.Ole F. Hermansen,Bryne Karate Klubb
2.Viktor L?kken,L?renskog Karate Klubb
3.Are R. Aleksandersen,Vads? Karate Klubb
Jenter Yngre Junior Tungvekt (+50kg)
1.Mathea-Linea Klokk Kleppest?,Bergen Karate Klubb
2.Charlene Izabelle Mejia,Fyllingen Karate klubb

Gutter Yngre Junior Lettvekt (-55kg)
1.Eirik Hetland Hillestad,Bergen Karate Klubb
2.Angel Michael Lygra,L?renskog Karate Klubb
3.Benjamin Ellingsen Kalstad,Bergen Karate Klubb
3.Kim-Erik Klements,Alta Karate klubb

Gutter Yngre Junior Tungvekt (+55kg)
1.Ilja Skog,Bergen Karate og Kamsport Klubb
2.Even Dahl L?kken,F?rder Karate Klubb
3.Kristoffer Westrheim,Bergen Karate Klubb
3.Trym Mortensen Eikrem,Romsddal Karate Klubb
Damer Tungvekt
1.Liva Lagestrand,Bryne Karate klubb
2.Therese Neteland ?sterbr?d,Egersund Karate kyokushinkai klubb
Kata Gutter -17 ?r
1.Hans Kristian Havreberg
2.Thomas Aamodt
3.Stian Mossig
Kata Damer
1.Astrid Caroline Hansen Braut
2.Mona Kirken?r
3.Eldbj?rg S?r-Reime
Kata Herrer
1.Geir Rune T?ge
2.Ole Garborg ?strem
3.Bj?rn Evensen

Norges Kampsportforbund (NKF) er det tiende st?rste s?rforbundet under Norges idrettsforbund og olympiske og paralympiske komité (NIF). Forbundet er lokalisert p? Ullev?l stadion i Oslo. NKF organiserer over 20 kampidretter, hvorav karate, taekwondo, jujutsu, wushu og kendo er de fremste konkurranseidrettene.

Similar Posts